Liidesed

Näita kui Võrestik Nimekiri
Sorteeri
Näita leheküljel

S+2332LC10D SFP+ (10Gbit) moodulite komplekt

pair of SFP+ (10Gbit) modules, 10km, for single optical cable
€295,83

S-3553LC20D SFP (1.25G) moodulite komplekt

kahe SFP (1.25G) mooduli komplekt, 20Km, single mode
€69,17 €65,83

SFP moodul S-31DLC20D

SFP (1.25G) moodul, 20KM, Single Mode
€24,17

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 10G, 2 tk

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 10G
€74,17

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 1G, 1 paar

SFP moodul U Fiber, Single-Mode, 1G, BiDi
€19,17

SFP+ 1m kaabel

€24,17