Liidesed

Näita kui Võrestik Nimekiri
Sorteeri
Näita leheküljel

HUAWEI LTE Moodul ME909s-120

Huawei ME909s-120 mPCIe
€110,00

MT SFP moodul S-85DLC05D

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
€18,33

SFP moodul S-85DLC05D

SFP (1.25G) module, 550m, Multi Mode
€18,33

R11e-2HnD

2Ghz miniPCI-express, 802.11b/g/n dual chain, 800mW, 2x u.Fl
€34,17

R11e-LTE

LTE miniPCI-e kaart rahvusvahelistele lainealadele
€60,00

RB14eU

4x miniPCI-e to PCI-e adapter, Long and short bracket, 6x USB, 4x SIM slots
€34,17